۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين

برنامه حضور پزشکان فوق تخصصی و متخصص کلینیک بعثت 2 شیفت عصراسفند ماه 1397


ردیف

نام پزشکان

درمانگاه

درجه علمی

روزهای حضور در کلینیک

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

1

دکتر امیررضا صادقی فر

 

ارتوپدی

متخصص ارتوپدی

 

 

 

 

 

*

3

دکتر زندرحیمی

متخصص ارتوپدی

*

*

*

*

*

*

4

دکتر محسن برکم

متخصص ارتوپدی

*

 

*

 

 

 

5

دکتر آذر دانش پژوه

ارولوژی

فلوشیپ ارولوژی زنان

 

 

 

*

 

 

6

دکتر رایکا شریفیان

متخصص ارولوژی

*

 

*

 

*

 

7

دکتر مهرداد نوروزی

کلینیک درد

 

فلوشیپ درد

*

 

 

*

 

 

8

دکتر مرتضی هاشمیان

فلوشیپ درد

 

 

*

 

*

 

9

دکترطراوتی

مشاور بیهوشی

متخصص بیهوشی 

 

 *

 

 

 

 

10

دکترموحدی

متخصص بیهوشی 

 

 

 

*

 

 

11

دکترصالحی

متخصص بیهوشی 

 

 

 

 

*

 

  12

دکتر حسین صادقی

قلب و عروق

فوق تخصص قلب و عروق

*

*

*

*

*

 

13

دکتر حمید ابوسعیدی

عفونی

متخصص عفونی

*

 

 

 

*

 

14

دکتر مهدی کرمی

متخصص عفونی

 

*

 

*

 

 

15

دکترموسوی مهدی آبادی

فشار خون

 

فوق تخصص نفرولوژی

 

*

 

*

 

 

16

دکتر مریم خلیلی

پوست

فلوشیپ بیماریهای کودکان

*

*

 

*

 

 

17

دکتر مهین افلاطونیان

فلوشیپ درماتوپاتولوژی

 

 

*

 

*

 

18

دکتر غلامرضا صدیقی

کودکان

فوق تخصص آسم و آلرژی

 

*

 

 

 

 

19

دکترساره السادات ابراهیمی

فوق تخصص آسم و آلرژی

*

 

 

 

 

 

20

دکتر زینب چاوشان

متخصص کودکان

*

 

*

*

*

 

21

دکتر علی سعیدپور پاریزی

گوارش

فوق تخصص گوارش

 

 

*

 

 

 

22

دکتر آیه شمس الدینی

گوش و حلق بینی

متخصص گوش و حلق وبینی

*

*

*

*

 

 

23

دکترزهره ترابی نژاد

زنان و زایمان

 

متخصص زنان و زایمان

 

 

 

 

*

 

24

دکتر ربابه حسینی السادات

متخصص زنان و زایمان

 

 

 

*

 

 

25

دکتر فرشته عباسلو

متخصص زنان و زایمان

*

 

*

 

 

 

26

دکتر علی کارگر

طب فیزیکی

 

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

*

 

*

 

*

 

27

دکتر نوید رحیمی

مفاصل

بیماریهای

فوق تخصص روماتولوژی و بیماریهای مفاصل

 

*

 

*

 

 

28

فرزانه یزدی

 

 

*

 

*

 

29

دکتر محمودرضا اصحاب یمین

جراحی

فوق تخصص جراحی ترمیمی و پلاستیک

 

*

 

*

 

 

30

دکترمحسن آرایش خواه

فوق تخصص جراحی عروق

*

 

 

 

 

 

31

دکتر فیروزه ابوالحسن زاده

متخصص جراحی  فلوشیپ (جراحی سرطان)

 

*

 

*

 

 

32

دکتر هادی هادوی

متخصص عمومی فلوشیپ جراحی  لاپاروسکوپی

*

 

 

 

*

 

33

دکتر سمانه کوهستانی

چشم

متخصص چشم

 

*

 

*

 

 

34

دکتر مهلا شادروان

متخصص چشم

*

 

*

 

 

 

35

دکتر انیس شمسی

متخصص چشم

 

 

 

 

*

 

36

دکتر مهدی شریف زاده

متخصص چشم

 

 

 

 

 

*

37

دکتر مرجان  شمس پور

اعصاب روان

اعصاب  و روان

 

*

*

*

 

 

38

بهشاد مفید

مغزو اعصاب

 

جراح مغز و اعصاب

 

*

 

*

 

 

39

دکتر سهیلا رضاخانی

متخصص نورولوژی فلوشیپ صرع -تشنج

 

*

*

*

*

 

40

دکتربنت الهدی ضیاءالدینی

متخصص مغزواعصاب

*

 

 

 

 

 

41

دکترمسعود مقدری

طب سنتی

متخصص طب سنتی

 

*

 

*

 

 

42

دکتر محمدستایش

متخصص طب سنتی

*

 

*

 

 

 

43

دکترمهدیه جمالیزاده

داخلی

متخصص داخلی

 

 

*

 

 

 

44

دکتر محبوبه اسدی زرندی

متخصص داخلی

 

*

 

*

 

 

45

دکتر شهین دخت سالاری

عمومی

دکترای حرفه ای

*

*

*

*

*

 

46

دکتر علیرضا حسن نژاد

طب ورزشی

طب ورزش و آسیب های عضلانی

*

*

*

*

*

 

 

 

قابل توجه پزشکان محترم:

با توجه به احتمال تغییرات در برنامه کاری پزشکان جهت مشاهده برنامه به لینک زیر مراجعه فرمائید

http://kmu.ac.ir/fa/vctEکلینیک های ویژهEکلینیک بعثت2Eبرنامه حضور پزشکان